Spor 23 Nisan 2017

Kaymakamlık Kupası Tosya Fen Lisesi’nin

Kurumlar arası Voleybol Turnuvası Kaymakamlık Kupasını Tosya Fen Lisesi kazandı.

Tosya Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü organizesinde kurumlar arası voleybol turnuvası düzenlendi.

Geçtiğimiz akşam sona eren turnuvaların 3’ncülük ve 1’ncilik maçları oynandı. Mehmet Erkaragülle Kapalı Spor Salonunda saat 19:00’da Fatih Ticaret ve Hasan Rıza Paşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi arasında 3’ncülük ve 4’ncülük karşılaşmaları oynandı. Karşılaşma sonucunda rakibini mağlup eden Fatih Ticaret 3’ncü olurken, Hasan Rıza Paşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi turnuvayı 4’ncü olarak tamamlayan takım oldu.

Saat 20:00’de turnuvanın 1’ncilik ve 2’ncilik karşılaşması yapıldı. Tosya Fen Lisesi ve  TEDAŞ arasında oynanan 1’ncilik karşılaşmasının galibi Tosya Fen Lisesi oldu. Tosya Fen Lisesi turnuvayı 1’nci olarak tamamlayıp Kaymakamlık Kupası’nın sahibi olurken TEDAŞ ise turnuvayı 2’nci sırada tamamladı.

Turnuvanın sona ermesinin ardından ödül töreni düzenlendi.  Kurumlar arası Voleybol Turnuvası Kaymakamlık Kupasını kazanan Tosya Fen Lisesi kupasını Kaymakam Deniz Pişkin’den aldı. İkinci olan TEİAŞ ise kupasını Belediye Başkanı Kazım Şahin’den, üçüncü olan Fatih Ticaret İlçe Emniyet Müdürü Kazım Ejder’den, dördüncü olan İlçe Jandarma Komutanı J. Ütğm. Özgün Yapağı’dan aldı. Turnuvada centilmenlik ödülü ise Tarıma verildi. Centilmenlik kupasını Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Abdullah Karaaslan verdi.

Kurumlar arası Voleybol Turnuvası Kaymakamlık Kupası ödül törenine Kaymakam Deniz Pişkin, Belediye Başkanı Kazım Şahin, İlçe Jandarma Komutanı J. Ütğm. Özgün Yapağı, İlçe Emniyet Müdürü Kazım Ejder, İlçe Milli Eğitim Müdürü Volkan Pullu, daire ve kurum amirleri, okul müdürleri ve sporcular ile sporseverler katıldı.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yukarı
istanbul evden eve nakliyat replika saat evden eve nakliyat eşya depolama