Eğitim 23 Nisan 2017

Kitap Kampanyasına STKlardan Destek

Kaymakam Deniz Pişkin hazırladığı “Okuyan Tosya Hayalim Var” projesine geçtiğimiz günlerde düzenlediği basın toplantısıyla start vererek, kampanya için ilk bağışı da kendisi yapmıştı.

İlçemizde okuma seferberliği başlatan Kaymakam Deniz Pişkin her sabah bir okulda öğrencilerle birlikte kitap okuyarak okuma alışkanlığı kazandırmaya çalışırken, diğer yandan akşamları bir öğrencinin evine konuk olarak ailelerle birlikte kitap okuyor.

Okuyan Tosya Hayal Eden Kaymakam Deniz Pişkin okuma alışkanlığı kazandırmaya çalıştığı öğrencilerin kitapsız kalmaması için proje kapsamında  “Kütüphanesiz Okul, Kitapsız Öğrenci Kalmasın” sloganıyla kitap kampanyası başlattı.

Kaymakam Deniz Pişkin’in kampanyası olumlu yankı buldu. Hemen her kesimin destek verdiği kampanyaya sivil toplum kuruluş temsilcileri de büyük destek veriyor.  Kampanyaya Çeltikçi Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği de getirdiği kitapları ve 500TL bağış çekini makamda Kaymakam Deniz Pişkin’e takdim ederek kampanyaya destek veren sivil toplum kuruluşlarından.

Çeltikçi Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yöneticileri tarafından kampanya destek vermek amacıyla getirilen kitapları teslim alan Kaymakam Deniz Pişkin; “Kütüphanesiz Okul, Kitapsız Öğrenci Kalmasın sloganıyla başlattığımız kampanyaya 300 adet kitap ve 500 TL bağış ile katılan Çeltikçi Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğine desteklerinden ötürü teşekkür ediyorum” dedi.

Destekleriniz İçin Kampanya Hesap Numarası:
TR34 0001 5001 5800 7305 7159 32

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yukarı
istanbul evden eve nakliyat replika saat evden eve nakliyat eşya depolama