Gündem 27 Nisan 2017

TOSGİAD 1. Yaşını Kutladı

Bir yaşını dolduran Tosya Genç İşadamları Derneği geçtiğimiz akşam ilk yaş gününü kutladı.

Çalıkuşu Restoran’da gerçekleştirilen yaş günü kutlamasına Vali Yaşar Karadeniz, İl Emniyet Müdürü Metin Turgay Karabulak, Kaymakam Deniz Pişkin, Belediye Başkanı Kazım Şahin, İlçe Emniyet Müdürü Kazım Ejder, Jandarma Komutanı J. Ütğm. Özgün Yapağı, Askerlik Şubesi Başkanı Per. Tğm. Ömercan Gedik, Ak Parti Tosya İlçe Başkanı Metin Ekşi, MHP Tosya İlçe Başkanı Muvaffak Etyemez, İlçe Milli Eğitim Müdürü Volkan Pullu, Özel İdare Müdürü Mustafa Kayacı, Belediye Başkan Yardımcısı Fazıl Ateş, İşbankası Şube Müdürü Hatice Zat, Denizbank Şube Müdürü Elif Katırcıoğlu, Şekerbank Şube Müdürü Tülay Ceylan, Garanti Bankası Şube Müdürü Mustafa Kılıç, OSB Müdürü Nihat Küçükkasap, Din Görevlileri Derneği Başkanı Faruk Akbıyık, Yaren Derneği Başkanı Recep Çakmak, gazeteciler ve dernek üyeleri katıldı.

Yemekte konuşan TOSGİAD Başkanı Ahmet Tunca; 1 yılını geride bırakan Tosya Genç İşadamları Derneğinin 1.nci yaş gününü kutlamak için toplanmış bulunuyoruz.

Tosya Genç İşadamları Derneği olarak bir araya gelen bizler yola çıkarken dedik ki bir olalım, birlik olalım, ilçemizde ticareti daha ileriye taşıyalım. Biz şuna inanıyoruz, birlik olursak birlikte hareket edersek daha başarılı oluruz.

Böyle bir gaye ile yola çıkan Tosya Genç İşadamları Derneği; birlikten kuvvet doğar felsefesi ile vizyon sahibi, ileri görüşlü, başarılı Tosyalı Genç İşadamlarını bir araya getirdi.  Dernek olarak genç işadamlarımızın birlikteliğinden doğan kuruluşumuzun, siz değerli misafirlerimizle birlikte ilk yaş gününü kutlamanın heyecan ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Türkiye’de ilk örneği olan güçlü ve gelişmiş sanayisi ile kısa sürede Organize Sanayi Bölgesini oluşturan Tosyalı Sanayici ve İşadamlarının bundan sonraki hedefi ise uluslar arası pazarda birlikte hareket ederek Pazar payını artırmak, ticarette söz sahibi olmak. Nasıl ki bu zamana kadar birlikte olduğumuzda büyük başarılara imza attıysak, bu birlikteliğin bizi doğrultuda başarıya götüreceğine inanıyoruz.

Tosyalı genç işadamları olarak birlikte nice yıllara diyor ve katılımlarınızdan dolayı siz değerli misafirlerimize teşekkür ediyor saygılar sunuyoruz” dedi.

Yemekte konuşan Belediye Başkanı Kazım Şahin Tosya’nın sanayi ve ticareti hakkında bilgi vererek TOSGİAD yönetimi ve üyelerini tebrik etti.

Yemekte konuşan Kaymakam Deniz Pişkin Tosya’nın sanayisine değinerek; hemen her sektörde faaliyet gösteren ve ticareti canlı olan bir ilçe olduğunu söyledi, TOSGİAD yönetimi ve üyelerini tebrik etti.

Yemekte konuşan Vali Yaşar Karadeniz; “Bir yıl önce 7 kişiyle kurulan dernek, şu an 35 üyeye ulaşmış. İnanıyorum ki aranıza ileriki yıllarda yeni üyeler de katılacaktır. TOSGİAD’ın 1. yıl dönümünü kutluyorum. Derneğin kuruluşundan bu güne kadar geçen sürede emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. Nice yıllarda birlikte olmayı temenni ediyorum” dedi.

Birlikte yenilen yemeğin ardından hatıra fotoğrafı çekimiyle TOSGİAD 1.yaş günü kutlaması sona erdi.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yukarı
istanbul evden eve nakliyat replika saat evden eve nakliyat eşya depolama