Spor 27 Nisan 2017

Tosya Fen Lisesi Futbol Turnuvasında Kazanan Dostluk Oldu

Tosya Fen Lisesi Sınıflar arası Futbol Turnuvası 12/A ve 12/B takımlarının karşılaştığı izlenmeye değer bir final maçıyla sona erdi.

Birincilik kupasını kaldırmak için oynanan maçta “Dürüst Oyun” çerçevesinde hareket eden öğrenciler hangi takım galip gelirse gelsin kazananın dostluk olduğunu gösterdi.

Bütün sınıfların katıldığı turnuvada öğrencilerin çıktığı her maç renkli görüntülere sahne olurken  seyircilere heyecanlı anlar yaşattı. Çoğunu öğrencilerin yönettiği maçlar yoğun ilgiyle izlenirken Beden Eğitimi Öğretmeni Abdullah KARAASLAN´nın yönettiği final maçı da sporun en önemli amacı dostluk, kardeşlik, birlik ve beraberlik ruhunu taçlandırdı. Kora kor bir mücadelenin sergilendiği final maçını öğrenci, öğretmen ve okul yöneticileri izledi.

Turnuva sonunda 12/B 1., 12/A 2., 11. Sınıfların birlikte oluşturdukları takım ise 3. oldu. Okulda yapılan törende dereceye giren takımlara madalya ve kupaları sınıf öğretmenleri tarafından takdim edildi.

Okul Yönetimi; dereceye giren takımlarımızı tebrik ederek, başta Beden Eğitimi Öğretmeni Abdullah KARAASLAN olmak üzere  turnuvanın düzenlenmesinde emeği geçen öğrencilere ve katılan bütün takımlara teşekkür etti.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yukarı
istanbul evden eve nakliyat replika saat evden eve nakliyat eşya depolama