Eğitim 18 Nisan 2017

Tosya Fen Lisesi’nden Polis Teşkilatına Ziyaret

Tosya Fen Lisesi Türk Polis Teşkilatının 172. Kuruluş Yıl Dönümü nedeniyle İlçe Emniyet Müdürlüğüne öğrencilerle anlamlı ziyaret gerçekleştirdi.

Okulun İngilizce Öğretmeni Murat ÇALIK ve öğrencilerle birlikte gerçekleştirilen ziyarette; şartlar ne olursa olsun, sektördeki teknolojik gelişmeleri de çok iyi takip ederek bilgi becerisini artıran, nitelikli çalışanları ve tecrübesiyle daha donanımlı hale gelen, her türlü suç ve suçluyla mücadele eden, devletin ve milletin güvenliği için gerektiğinde gözünü kırpmadan canını veren kahraman Polisimize duyulan sevgi, saygı ve vefa duygusunun dünyanın hiçbir ülkesinde olmadığını ve olamayacağını dile getiren Müdür Başyardımcısı Abdullah TOK, fedakarlıkta sınır tanımayan, kuruluşundan bu yana olduğu gibi 15 Temmuz’da da yürüttüğü cansiperane mücadelesiyle milli, manevi değerlerimize sahip çıkan ve demokrasimizin güvencesi kahraman Türk Polis Teşkilatımızın her bir ferdi için İlçe Emniyet Müdürü Kazım EJDER’e şükranlarını sundu.

Öğrencilerin polislik mesleği hakkında merak ettiklerini sorma fırsatı bulduğu ziyaretin sonunda Tosya Fen Lisesi adına, üzerinde “Canımızı emanet ettiğimiz canlarımız, kıymetli Polisimiz, zorluk bilmez kahramanlar, sizi çok seviyoruz, iyi ki varsınız…” yazılı pasta ikramıyla da Türk Polis Teşkilatına  duyulan güveni ve sevgiyi yineleyerek ziyaret gerçekleştirmiş oldu. Tosya Fen Lisesi yönetimi misafirperverlikleri için başta İlçe Emniyet Müdürü Kazım EJDER olmak üzere bütün İlçe Emniyet Müdürlüğü çalışanlarına teşekkür etti.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yukarı
istanbul evden eve nakliyat replika saat evden eve nakliyat eşya depolama